hledat

Nepřejmenoval jen Fifty, ale i Cam´Ron

Sdílej

Svár 50 Cent vs. Cam´Ron se dočkal dalšího kola. Poté, co Fiddy zavrhl původně zamýšlený titul „Before I Self Dectruct“ a nahradil jej názvem „Curtis“, pohotově zareagoval i Killa Cam a na vlnách Hot 97 oznámil, že svou desku pojmenuje „Courtesy Curtis“.

Doslovně zaznělo i následující: „He’s losing the battle and he can’t go to sleep.When he was on Angie Martinez, he said he’s got bags under his eyes. Well, he must got a month and a half of bags under his eyes. It must be drooping down to his knees, because he really lost and he can’t take it.”

Harlemský diplomat Cam zároveň doufá, že jeho deska, z níž už dříve proběhl singl „Weekend Girl“, vyjde první týden v červenci. Jelikož se ale mělo LP „Shade of Black“ (první název) urodit snad už v prosinci, jde o skok hodný britského legendárního trojskokana Jonathana Edwardse.

Spolupracovníků zaobírajícíh se produkcí i rapem by pak mělo být jako much v pohádce Tři veteráni: DukeDaGod, The Runners, Cool & Dre, The Heatmakerz, The Alchemist, Scott Storch. Damon Dash, Fat Joe, The Game, Lil´ Wayne, Eddie Vedder, Krayzie Bone či T.I. Nicméně, obklopit se sestavou, jíž může běžný posluchač slyšet na každé druhé desce…má to vůbec zapotřebí?

Možný tracklist:

1. Intro
2. Shade Of Black
3. Wish You Were Here
4. Got What You Want
5. Tomorrow
6. Leave You Alone Pt. 2
7. Harlem’s Greatest
8. Mistakes
9. Cha Ching, Cha Ching
10. No Way Out
11. Weekend Girl
12. How It Used To Be
13. Change Us (Never Happen)
14. All Over

Cam´Ron na MySpace

Zdroj: HHCrack

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?