hledat

Tags:

Není náhoda, že si Benny z Griseldy říká řezník. Co nahrál se svými bratránky?

Sdílej

Ukažte nám nějakýho interpreta,/kapelu/labelu, který v letošním roce vydává jednu desku za druhou a co víc? Všechny počiny jsou naprosto kvalitní. Tímhle faktem se může pochlubit pouze Griselda Records.

Jen pro upřesnění, tenhle label založil v Buffalu v roce 2012 Westside Gunn a jeho bratr Conway the Machine. Následně se k nim přidal jejich bratranec Benny the Butcher. 

Tahle rodinná trojka patří mezi to nejlepší, co v rapu můžete momentálně dostat. Součástí labelu jsou i méně známá jména jako Boldy James, YN Billy a Armani Caesar.

Nyní se pozastavíme u Benny the Butchera, jelikož mu před pár dny vyšlo album „Burden of Proof“. Není náhoda, že si říká řezník. 

Jeho rap je radost poslouchat a ještě má čich na dobré beaty. Benny by v klidu zvládl utáhnout desku bez hostů a hlavně nemusí nikomu nic dokazovat, ale i tak se můžete těšit na Rick Rosse, Freddieho Gibbse, Big Seana, Lil Waynea, Hit Boye a samozřejmě na jeho bratránky.

Tracklist:

1. Burden of Proof

2. Where Would I Go ( Ft. Rick Ross )

3. Sly Green

4. One Way Flight ( Ft. Freddie Gibbs )

5. Famous

6. Timeless ( Ft. Big Sean, Lil Wayne )

7. New Streets

8. Over the Limit ( Ft. Dom Kennedy )

9. Trade It All

10. Thank God I Made It ( Ft. Queen Naija )

11. War Paint ( Ft. Conway the Machine, Westside Gunn )

12. Legend by Benny The Butcher and Hit Boy

Jay-Z a Kanye nechali spát beat, který si po dlouhých 9 letech bezvadně podmanili Benny The Butcher, Lil Wayne a Big Sean

 

Tagy: