hledat

Německý rapový Avenger zaútočí zkraje března na Prahu. Dokáže si podmanit Lucernu i vás?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Po nocích dohlíží v temných zákoutích Berlína na pořádek i chaos. Německý rapový Avenger v zeleném hávu patří k největším hrdinům na scéně u našich západních sousedů. Jeho předností je workoholismus, což dokazují i dvě desky vydané během minulého roku. Jméno, které je důležité jak ranní káva, přesto vám bylo zatím utajeno. Při jeho vyslovení se tají dech. Marsimoto přichází zjednat pořádek i do matičky stověžaté v rámci tour k desce „Verde“.

Jedno z nejzajímavějších jmen německé scény jako jeden z mála dokáže vyprodat i fotbalový stadión. Přestože v létě minulého roku vypustil do světa spolu s Casperem album „1982“, rád uniká do říše svého třetího já. Tím je obojživelník s maskou, která je jednoduchou napodobeninou Quasimota, alias amerického Madliba. Oba se tak prezentují nezaměnitelným a charismatickým hlasem, Marsimoto k tomu přidává i svou drzost a osobitý smysl pro humor.

Poslední deska nese v italském překladu jednoduchý název „zelená“ a není třeba vysvětlovat, proč zrovna byla tato barva zvolena. Od roku 2006 baví sólově celé Německo a první březnový den nebude jeho první zastávkou u nás. Před pár lety zacílil na tuzemské publikum skrze svůj druhý pseudonym Marteria. Jisté je, že tahle raketa dorazí do pražského klubu Lucerna a máme se na co těšit.

Více o této akci můžete nalézt na fb události a lístky je možné opatřit v předprodeji ZDE.

Lucerna Music Bar Praha:
Marsimoto / DE
01.03.2019
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?