hledat

Tags:

Německá kometa? Tým o šesti hlavách s tahem na branku. Kluci z HoodBlaqu se hlásí znovu o slovo

Sdílej

Doba přeje i těm, kteří by ještě před pár lety doplatili na svou geografickou polohu či finanční možnosti. V rapu to platí dvojnásob, neboť již dávno není pravidlem, že prorazit se dá jen ve velkém městě, kde jsou kvalitní studia a velké kluby. A proto i u našich západních sousedů nějaký ten pátek registrujeme zajímavá jména, která nemusí být vždy zahnízděna jen v Berlíně, Hamburku, Frankfurtu či Mnichově.

Jako kometu posledních měsíců, případně jednoho roku, je možné v Německu označit šestičlennou partu HoodBlaq. Kolektiv mladíků ze čtvrti Hemshof téměř dvousettisícového města Ludwigshafen o sobě dává vědět stále častěji a nutno podotknout, že jejich hudba se setkává s nebývalým zájem.

Objevili se nečekaně, ale nechávají za sebou slyšitelné stopy. Svou hashtagovou sérii #1 až #10 se postarali o to, že jsou vnímáni jako senzace a mladá krev, kterou může čekat velká budoucnost. Na tamní rapovou scénu přišly se svěžím zvukem a vlastním stylem, v říjnu upevnili postavení prvním klipem „Moshpit“ a ani čerstvá novinka „Ketama“ není pozadu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1