hledat

Tags:

Nemám ani čas se seznámit, na všechno co mám čas je škvára, přiznává Sergei Barracuda v rámci terapie se Saimonsou

Sdílej

Rapové bubliny jsou často šíleně netolerantní. Víte, jak se pozná tupý posluchač, jemuž není dáno? Že automaticky prská na cokoliv, co mu vkusově nesedí a mnohdy naopak neopodstatněně velebí ty, jejichž poslední zářivé momenty kariéry nastaly ještě v minulém tisíciletí.

Sympatie nesympatie, i interpret, který se dlouhodobě hlásí ke zvuku nové školy, může mít mnohem zajímavější lyrické postupy, než řada hráčů odkazujících se na zlatou éru a bájný trueschool.

Jedním ze zdejších velkých magnetů na emoce je Sergei Barracuda, jenž si nedávno odskočil do Bratislavy natočit klip a se Saimonsou byl konečně na terapii…

Výsledkem je song „Skúsenosti a zámer“, jehož produkce jde za stále vytíženějším Hoodinim a master zase za ostravským Djem Bussym.

„K písničce jen tolik, že jiného než Barracudu si v ní nedokážu ani představit, je to frajer a člověk s dobrým srdcem,“ ocenila návštěvu ze Steel City slovenská hostitelka, v jejímž případě by nás zajímalo, jak by její hlas zněl bez toho, aniž by ho „prohnala krabičkami“.

„Nemám ani čas se seznámit, na všechno co mám čas je škvára,“ přiznal v rámci nabízené písně bývalý člen AK, jenž si může v kuchyni hlavu ukroutit a podle nás by to mohl klidně epizodně zkusit po boku Štěpána Kozubu ve „Třech Tygrech“.

„Všichni ti děkovači podavači ruk nebyli na tréninku se mnou, ale přišli až na hru, teď by si chtěli zahrát též“

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1