hledat

Tags:

Někdy stačí i pouhé jedno slovo a chytlavý refrén je na světě. Koukr tušil, že tohle bude sázka na jistotu

Sdílej

Kde jsou ty časy, kdy refrény byly tučné jak bůček z udírny tvého dědy, ale rozhodně to nemělo vyznít jako povzdech, neboť i v jednoduchosti je krása. Využít vokálů Sharloty se v tomto případě rozhodně neminulo účinkem a jak je vidno, někdy stačí i pouhé jedno slovo a chytlavý moment je na světě.

Nové album Koukra se ještě nestihlo patřičně ohřát v tuzemských přehrávačích a je tu další připomenutí, že poslední měsíce netrávil jen poflakováním. Jak nám v rozhovoru prozradil, nahráno měl již začátkem roku, ale poté je třeba ještě výsledek domíchat, aby to neznělo jak z pr**le.

Volba tentokrát padla na skladbu, která dostala název jako celá deska. Riziko se nese v zajímavém duchu, který posunula ještě o pár levelů výš právě Sharlota svými vokálovými schopnostmi. Mnozí ji možná nemohou přijít na chuť díky svým rapovým ambicím, ale co se týče zpěvu, nalijme si čistého vína a uznale pokývejme.

Ze stáje Blakkwood nám bylo prozrazeno, že pohyblivý obraz měl pod palcem Max Mráz, který již s Koukrem v minulosti spolupracoval a natáčelo se v lokalitě Lednice na začátku léta.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1