hledat

Tags:

Nejznámější městská část Bratislavy hlásí debutové dílo čerstvého třicátníka

Sdílej

Pokud má Praha svůj Jižák, tak nejznámější městskou částí v Bratislavě je bezesporu Petržalka. Historie rapu u našich východních sousedů dokládá, že tento hudební žánr zde má velmi pevně zarostlé kořeny. O svůj díl koláče se nyní hlásí Deviant, který jako čerstvý třicátník vydává své debutové sólo.

Nejedná se však o jeho první kontakty se studiem a zvukovými stopami. V minulosti jej mohli fanoušci registrovat například v projektu 5R. Deska „Havran“ nakonec čítá 14 plnohodnotných skladeb, ve kterých je možné zaznamenat i celou řadu hostů. Například Čechy zde mají zastoupení Pasr, z Polska pak Obserwator. A mezi krajany si Deviant vybral třeba Palkyho, Rosyho, Peka či Kadyšona. Velký díl práce obstaral také DJ MikroMan.

„Výsledkem je album, které je vyzrálé, dělané s rozumem a hlavně od srdce. Je plné pestrých skladeb, které mají vždy výpovědní hodnotu. Pracoval jsem na tom tři roky a nechal v něm celého sebe, celý můj dosavadní život,“ okomentoval své debutové hudební dítko samotný autor, který nyní bedlivě sleduje, jak jeho výtvor zafunguje na trhu.

Tracklist:

1. Havran
2. Podla Seba ft. DJ MikroMan
3. Tieň
4. Krajina Naivná ft. Kadyšon
5. Voľný ako Vták ft. Tomi Legend
6. Rap nad Zlato ft. Pek,DJ MikroMan
7. Nepriazeň Osudu ft. Palky,Lusty
8. Tok Myšlienok
9. Keď vyjdem Von ft. Pasr, Obserwator
10. Snívať sny
11. Bratislavská 5ka ft. DJ MikroMan
12. Vzbura ft. Kriman, K.O Mc, Rosy
13. Bojové Pole ft. 5R
14. Moje druhé Ja

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1