hledat

Tags:

Největší a nejosobnější song v kariéře IronKapa v sobě nese i britskou stopu…

Sdílej

IronKapa máme rádi a i když se nám v minulosti nemuselo líbit vše, čeho se dotknul, nic to nemění na tom, že si pobyt na současných značkách tvrdě odpracoval a pozornost si nevysloužil přes noc.

V nově započatém roce 2023 do toho navíc člen TroubleGangu, jehož silnou stránkou je uvěřitelnost, docela šlápl. Svědčí o tom jak společné EP s Mike Trafikem „FEAT“, které navštívili i Regie257, Sax, Marpo, Orion či Candymane, tak právě servírovaná video novinka „Oceán II“, již hudebně ovlivnil britský skladatel Guy Bennett.

„Je to můj největší a nejosobnější song. Tenhle track jsem napsal po poslední návštěvě White Rocku, když jsem měl tu možnost strávit pár hodin skvělé konverzace se dvěma přáteli a srovnat si veškerý bordel v hlavě. Někdy ty největší pravdy přijdou na nečekaných místech,“ vzkázal jeden z největších tuzemských expertů na Wu-Tang Clan, který se do svých věcí umí emočně položit jako málokdo.

Jak známo, pan učitel dříve nějaký čas v Kanadě pobýval a do barev Vancouveru Canucks tak není oděn jen tak nahodile. Směle tipujeme, že už má za sebou také osobní návštěvu Rogers Areny.

Dvě třetiny Penerů strýčka Homeboye s Candymanem pomáhají tomu, co krvácí pro titul jako Vinnie Paz…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1