hledat

Tags:

Nejsvůdnější evropský provokatér v sukni posílá další zvukový pozdrav z Frankfurtu

Sdílej

Její životní příběh by se možná nemusel stydět atakovat filmové plátno. Ewa Malanda původem z Polska hledala s rodinou štěstí v Německu, ale cesta ji zavedla až do Frankfurtu, kde se začala živit jako prostitutka. I proto by se dalo konstatovat, že v téhle branži je s odstupem času asi nejznámější postavou v Evropě. Co následovalo pak, už mnozí fanoušci tuší. Objevil ji kontroverzní rapper Xatar a získal ji pro své vydavatelství, kde s debutem udělala na trhu znační rozruch. A stydět se nemusí ani na začátku roku 2020. Navíc se zdá, že role matky ji svědčí.

Tuhle hudební kariéru lemují skandály. Ten nejzajímavější prosákl na veřejnost v listopadu 2016, kdy byla zatčena a obviněna z obchodování se sexem a nucené prostituce u pěti jejich fanynek, z nichž některé byly ještě nezletilé. Druhé album „Aywa“ z roku 2018 pak jen potvrdilo její roli královny německého rapu. A pravdou je, že trhu tak nějak vládne bez přestávky, přestože i další zajímavé rappery v sukni u našich západních sousedů můžeme naleznout.

V pořadí třetí sólo „Aaliyah“ bylo vypuštěno na prodejní pulty poslední lednový den tohoto roku a v tracklistu vykazuje celkem šestnáct věcí. Zapomenuto nebylo ani na hosty, neboť prostor dostali Milonair, SAMY, Bruda nebo Narco Marco. Na kráse Ewě Schwestě neubral ani fakt, že už má rodičovské povinnosti. A jak to dopadlo v hudbě?

Tracklist:

01. Intro
02. Undercover Kommissar
03. Stimmen in mein Kopf feat. Bruda
04. Kino feat. Al Gear
05. Bang Bang
06. Cruella
07. Mama iz da
08. Poledance feat. Milonair
09. Milli
10. Porsche Carrera
11. Tokat
12. Lebenslänglich
13. Mona Lisa feat. Narco Marco
14. Rein raus feat. SAMY
15. Türsteher
16. Afterhour

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1