hledat

Tags:

Nejprve EP s Dope D.O.D, teď herní nálož pro žánrové milovníky. Słoń rozhodně nelení

Sdílej

Polské jméno Słoń může být pro tuzemské rapové konzumenty známé i díky hudebnímu napojení na Řezníka. Zajímavé bylo také únorové spojení sil s Dope D.O.D s výsledným EP “Sick6six”. Rodák z Poznaně se nikdy netajil svou láskou k filmu a hernímu průmyslu a jeho kreativitu především ve druhém zmíněném oboru si budete moci zkontrolovat již v listopadu, kdy na trh uvede herní titul nesoucí se v žánru RPG.

Dle dostupných informací byla hra vytvořena ve 2D projekci a pixelové grafice. Słoń se samozřejmě postaral i o soundtrack a jasným lákadlem je singl nesoucí název stejný jako samotná hra „M.E.A.T.“. A o co tedy půjde?

Jednat se má o směsici hororových a scifi-žánrů. Singleplayer stylizovaný do hávu žánrových klasik z 90. let dvacátého století nás zavede do časů kanadské zlaté horečky. V roli hlavního hrdiny sira Culligana, veterána z občanské války a majitele malého dolu ve městě Washagami, budete muset vyřešit záhadu tajemného moru, který pohlcuje celou oblast, a porazit všechny protivníky.

Jisté je, že při námětu se Słoń inspiroval aktuální problematikou koronaviru, ale jistým lákadlem může být i fakt, že samotná hra má otevřený konec.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1