hledat

Tags:

Nejnovější g-funk shit Paina může mít z kárného hlediska možná až blahodárné účinky…

Sdílej

Malej Zee si dělá pořádek v archivu, aby měl čistý stůl pro svou další profesní etapu a týká se to i jeho čerstvě zveřejněného video singlu „Teď, tady“.

„Pustím ven ještě pár věcí z šuplíku, který mi sou líto nikdy nevydat a potom už zas trošku zrychlíme a přitvrdíme. Makám furt, i když o tom moc neinformuju na socials,“ avizoval Pain.

Bublající novinku, kterou sama malá velká postava pražského rapu nazvala „g-funk shitem“, produkoval Greensch a tématicky jde o další čistě reprezentační věc, jichž už nedávný host Orionova „Teritoria 3“ v minulosti vyrobil nemálo.

Tahle však může mít i blahodárně účinky, minimálně z kárného hlediska. Tvůrce „Ksichtu“ z DOTS totiž dosud neusazenou mládež nabádá k pořádkumilovnosti a životu bez škraloupů a průšvihů (smejlík). Viz výňatek z jeho textu…

„Za nevinnejma ksichtama zrmdi. Buď rád, jestli si nepoznal tenhle svět. Tolik sraček, který sme dělali z nudy. Sídlák venku tě naučí víc jak škola. Stejně tak ti může celej život zkurvit, takže možná se radši dobře uč a zůstaň doma.“

Pain opět postává na rohu. Jaký pouliční rap vyrábí rok a půl po debutu „Ksicht“?

Paina v Gucci ani Versace neuvidíš a jeho skalní ví, co bude dál. Zemře jako zku*vená legenda…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1