hledat

Tags:

Nejčerstvější přírůstek v diskografii Sodomy Gomory může být tvůj, pokud vykážeš špetku znalostí

Sdílej

Dlouholetí konzumenti a součástky tuzemské rapové komunity moc dobře vědí, jaké tváře se ukrývají pod uskupením Sodoma Gomora. Tuhle smečku není nutné dlouho představovat, neboť si uzmula celou řadu pomyslných ocenění ve svůj prospěch. Ona jsou i hmotná, ale můžeme se jen domnívat, jestli má Český slavík svou vlastní vitrínu v bytě Řezníka. Ať tak či tak, vlajková loď labelu ZNK má venku novou desku „Resuerekce“ o kterou je možné nyní svést znalostní souboj za pomoci špetky toho štěstíčka.

Nedávno vám redakce Bbarak.cz přinesla výživný rozhovor, který mohl zodpovědět některé otazníky, které se vázly nejen k samotné desce. Samotný obsah už několik týdnů rotuje v přehrávačích a setkává se s vřelým přijetím především věrných fanoušků, na jejichž počet si Sodoma Gomora rozhodně stěžovat nemůže.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Resuerekce“:

Které jméno se postaralo o cover tohoto alba?

a) Ear

b) Pasta Oner

c) Paul Gate

d) Funkmaster Key

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 21. října a do předmětu uveď „Sodoma Gomora“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu ZNK.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1