hledat

Necro a Ill Bill začínají útočit

Sdílej

Už definitivně to vypadá, že Necro svůj plán 10 alb během 12 měsíců nestihne. Rozjezd měl přitom slušný a za půl roku bylo skutečně 6 alb venku, jenže pak se vše zadrhlo a nové album od Psycho Logical Records přichází až letos v létě.

Jako první zatím vychází druhé pokračování „Street Villains“, které obsahuje hlavně freestyly a další starší věci. Poté vychází dnes hodně populární instrumentální verze všech hlavních alb od Uncle Howie rodiny: Sabac Red – „Sabacolypse“, Mr. Hyde – „Barn Of The Naked Dead“, Necro – „Brutality Part One“, Ill Bill – „What’s Wrong With Bill“, Necro – „The Pre-Fix For Death“ a Goretex – „The Art of Dying“.

Tím očekávaným jsou ale hlavně zbrusu nová alba. Jejich data vydání stanovil Necro zatím takto:
Necro aka The Sexorcist – červenec 2005
Circle Of Tyrants – srpen 2005
Secret Society – září

Jak to vypadá s ostatními projekty a deskami je zatím asi ve hvězdách.

Ill Bill & Necro – Street Villains vol. 2:
01. Necro – The Real Reality
02. Ill Bill & Necro – Freestyle
03. Ill Bill – Freestyle
04. Circle Of Tyrants – Freestyle
05. The Sexorcist – Gotta Get My Krills feat. Uncle Howie, Whore, Dilenia & Mr. Hyde
06. Necro – Reflection Of Children Coming Up In The Grave feat. Ill Bill and Charles Manson
07. Necro & Ill Bill – Reflection Of A Man Freestyle
08. Circle Of Tyrants – Freestyle
09. Secret Society – The World Is Gore
10. Ill Bill & Q-Unique – I´m Runnin
11. Big Pun – Still Not A Player feat. Necro
12. Necro & Mr. Hyde – Billy Jean 2005
13. Necro – Bury You With Satan feat. Ill Bill
14. Necro – Murder Ya Life
15. Ill Bill & Q-Unique – Freestyle
16. Necro – EntertrainmentTonight
17. Notorious Big – Nasty Boy feat. Necro
18. Ill Bill – Freestyle
19. Goretex & Necro – Freestyle
20. Ill Bill – Freestyle
21. Mr. Hyde & Necro – Freestyle
22. Necro – Tabloid Update Freestyle

Novinka z 17. 7. 2003 (Kepo)
Lotři z ulice
Ti z vás, kteří máte mladší sourozence mi jistě dáte za pravdu, že slovní přestřelky, hádky, nadávky a sem tam i nějáká ta bitka jsou na každodenním pořádku. Bráchové Ill Bill a Necro měli to štěstí, že jejich osudy postupně vykrystalizovaly přes tvrdý metal až ke společné lásce k hiphopu. Tato bratrská spolupráce už se jednou velice zářivě oplatila, a sice na desce „The Future Is Now“ patřičky Non-Phixion, ve které starší Ill Bill působí jak mc – předák a Necro naopak jako producent, který i když do skupiny přímo nepatří, vaří pro ni většinu beatů. Pravá „promarněná šance“ by tedy určitě bylo nechat společné freestyly, demo tracky, a mnhody i nahrávky vznikající jen tak „z prdele“ zapadnout studiovým prachem. Ve spolupráci s několika spolu-pachateli z labelu Uncle Howie vyrážejí Ill Bill a Necro do ulic s jednadvaceti, zatím nikde nezveřejněnými tracky. Album nese název „Street Villains vol. 1“ a mimo uličniských bratří se na něm představují talentované hlasy rapperů jako je například Whore, Q-Unique no a samozřejmě i zbytek Non-PhixionSabac Red a Goretex. Ze studia Psycho + Logical records vás celou plackou provede legendární Uncle Howie a Kid Joe. Na desku se můžeme těšit během tohoto nebo příštího měsíce. Pro ty, jejichž posluchačská žízeň je už na pokraji uplné hudební dehydratace doporučuji předprodej na www.necrohiphop.com

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?