hledat

Tags:

Návykový tracklist od Haadese v pevné formě pro sběratele je k mání, získat jej můžeš za nulový peníz

Sdílej

Dlouhou dobu to vypadalo, že kreativita ve studiu dostane na frak na úkor pochutin, které v člověku vyvolávají slastné stavy, paranoiu i závislost. Příběhy vzniklé za přispění neznámého Vesmíru však nakonec mají za výsledek celkem slušnou desku. O poslední rozšíření diskografie Haadese nabízíme nyní možnost zabojovat a na oplátku se trio výherců může těšit na pošťáčku, která místo důchodu donese k brance origo.

„Jsem v Píči, Ale je Mi Krásně!“ je název, který v některých možná vyvolá paniku, že světlo na konci tunelu není a Haades Pes následuje možná kroky Tylera Durdena a dalších. Součástka labelu ZNK sice zakázaným pochutinám neřekla definitivně stop, ale výsledný tracklist nabízí momenty, kdy je patrný smysl pro humor v kombinaci s technickou přesností. Co by za to výše zmiňovaný dal, kdyby vykazoval tento level, ale zpět k desce, která v deseti stopách nabízí odpovědi, jestli Haades stále bere a jak to vlastně zvládá.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Jsem v Píči, Ale je Mi Krásně!“:

Na kterém náměstí čeká kámoš, který zásobuje Haadese fetem?

a) Václaváku

b) Staromáku

c) Ípáku

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 16. února a do předmětu uveď „Haades“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu ZNK.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1