hledat

Natočil Fosco snímek jako z festivalu ve Varech?

Sdílej

Ke klipu vyšly dokonce dva trailery a promo bylo pořádné, až si člověk říká, jestli si Fosco neodskočil do Hollywoodu. Snímek je skutečně kvalitně zpracovaný, žádný krátkometrážní filmový počin to ale rozhodně není. Je jasné, že promování zafunguje, někdy je ale lepší překvapit nečekanou kvalitou, než poutat pozornost a nakonec neupoutat.

Všichni tři interpreti do beatu od Leryka vypověděli něco ze svého života, který změnili ke svému obrazu. Nikdo jim neupře to, čeho dokázali vlastní dřinou a že dnes sklízí vlastní ovoce. Nebýt sloky od Refewa, dal by se ale track zařadit klidně mezi motivační skladby, ze kterých už musí být posluchači snad unavení. Evidentně však ještě ne. Je pravdou, že ne každý si uvědomí, kolik práce a odříkání je na cestách za sny, ale úspěšní interpreti už by taky mohli mluvit i o něčem jiném, protože tím akorát svou práci často devalvují.

Limonádový Fosco si v úvodu vypůjčil verš, který budete jistě znát od Elpeho na úžasném tracku Pre túto chvílu, kde spojili síly se Zverkym a Máňou. Track z chystaného alba Kodex je ovšem úplně jiná příchuť limonády. Skvěle vyhovuje dnešním požadavkům. Moderní beat, moderní flows, úspěch a nesmí se zapomenout na pomyslné točení volantem při záběru. Díky bohu že aspoň Refew nese „čistej rap, něco jak Michajlov.“

Diskutuj na Bbarak.cz