hledat

Tags:

Nápadité vizuály mu nejsou cizí, ale co ty vážné tváře? Prezident Lourajder nesází na easy listening

Sdílej

Není to hudba pro každého, ale pokud se jednou rozhodneš číst mezi řádky, nalezneš v ni zalíbení. Prezident Lourajder už delší čas operuje v Praze a je úzce napojený na tuzemský label Ty Nikdy, pod jehož křídly také v květnu vydává svou novou desku „Opus magnum“ na dvanácti palcích. Také další singl s názvem „Stripklub“ naznačuje, že autor chce přidanou hodnotu generovat nejen ve studiu, ale právě i skrze své nápadité vizuály.

Prezident Lourajder si připravil čerstvý materiál čítající celkem třináct stop. Vinyl vychází 12. května a aktuálně je možné si jej předobjednat právě na shopu Ty Nikdy. Přestože se bude nepochybně jednat o lyrický svátek, příliš do zpěvu nám při poslechu dle slov autora asi nebude a humor bude stát opodál.

„Ten vinyl je krásný, fakt. Vymakaný cover a vážné tracky., žádný easy listening. Všechnu tu hudbu jsem si udělal já, stejně jako i texty. Jsou tam jen dva hosté, oba skvělí hudebníci, kteří jsou, bohužel, už po smrti. Vlastně celé to album je dost o smrti. Nebudu vás oblbovat, když začíná pohřbem. Můj pohřeb ať je párty jako můj koncert – groupies nechť tančí nahé na pitevním stole…,“ nechal se slyšet Prezident Lourajder o svém novém výtvoru.

Tracklist:

1. Pohreb
2. Osud
3. Ikarus
4. Čakajte prosím, ste v poradí
5. Stripklub
6. Na medziposchodí
7. Posledný tanec
8. Dno dna
9. Len tak-tak
10. Vnútroblok
11. Kvapky
12. Starý + Cadillacface
13. Potrubná pošta + Marek Brezovský

 

 

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1