hledat

Tags:

Namočený je v projektech Safari či Cotije. Teď se Tenki vydávává na svou další sólovou misi

Sdílej

Pro Pražáky je Ostrava tam někde na východě, pro Brňáka pak ta hrouda ze severu, kam nechceš zabloudit. Ať tak či onak, i tamní rapová komunita vykazuje svou aktivitu a aktuálně na tom mám lví podíl i Tenki. Jméno namočené do projektů Safari či Cotije se vydává na další sólovou misi a výsledkem bude již brzy album „Arzenál“.

Ostravský veterán Tenki možná nepatří mezi nejskloňovanější tváře českého rapu, přesto se může pochlubit celou řadou dílčích úspěchů. Nastartoval to kdysi projekt Safari, pokračovalo to skrze sólové ambice, ale i další úspěšnou partičku Cotije.

Pokud jde o ty výpravy na vlastní pěst, v roce 2017 zamířil na prodejní pulty jeho debut „Walkman“. Od té doby rozhodně nezůstalo jeho studio bez občasných návštěv, což reflektuje třeba úspěšný projekt Cotije. Nyní přišla řada na další sólo, pojmenované „Arzenál“, vykazující 16 skladeb a hosty jako JL Popitszi, Lazy-O nebo Raklo Rukono.

„Bude lítat rap, emoce, flows a beaty jak zmrd! Jestli jsme se dlouho neviděli, teď už víš proč. Makal jsem, zavřel se ve studiu a nahrál bomby, které chci slyšet hrát z tvého auta, bytu nebo přehrávače. Pokud by ses v textech viděl nebo poznal, není to náhoda. Vysypal jsem všechno, co bylo třeba,“ nechal se slyšet Tenki na sociálních sítích na adresu nového releasu, který bude k poslechu již čtyřiadvacátého červnového dne. Pokud by sis chtěl origo zajistit již v rámci předprodeje, můžeš tak učinit ZDE.

Tracklist:

1. Brej den
2. 87
3. Láska
4. Sprostý ft. JL Popitszi
5. Hradby
6. Nervy ft. Lazy-O
7. Main
8. Vztahy
9. Fámy ft. JL Popitszi
10. Odhady
11. Táta ft. Raklo Rukono
12. Profil
13. Flákanec
14. Verstappen
15. Šampion
16. Stage

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1