hledat

Tags:

Na startu prosince budou Pardubice čelit nájezdu Sodomy Gomory. Chceš být u toho gratis?

Sdílej

Současná doba nám příliš jistot nenabízí, proto mohou především fanoušci tuzemského horrorcoru kvitovat konzistentní výkony partičky známé jako Sodoma Gomora.

Řezník, DeSade a Ill Rick mají za sebou léta zkušeností, a když k tomu přihodí i nějaký ten čerstvý koncertní materiál, nepochybujeme o atraktivní podívané.

Není žádným tajemstvím, že vlajková loď labelu ZNK má venku novou placku pojmenovanou „Resuerekce“, se kterou nyní obráží celé Česko v rámci naplánované tour.

Ve výčtu zastávek nechybí také Pardubice a právě teď se objevuje možnost se akreditovat na tohle mejdlo gratis. Jak na to? Stačí věnovat trochu času a pozornosti soutěžní otázce a správně si tipnout správnou odpověď.

Smečku kolem Řezníka není nutné dlouze představovat, neboť se těší přízni u nás i v zahraničí. Dokládají to četné spolupráce s předními zástupci světového horrorcoru, koncerty mimo Česko a čísla, která se jejím skladbám dostávají. Kontroverzní tvorba plná explicitních výrazů vyvolává emoce napříč generacemi a otevřeně umí mluvit o tom, na co jiní nahlíží pouze skrze prsty. A nezapomínejme taktéž na to, že fanouškovská základna Sodomy patří mezi nejvěrnější v tuzemsku a v početném zastoupení pomáhá na koncertech podtrhnout výslednou atmosféru.

Plánovaná zastávka Sodomy Gomory v Pardubicích proběhne v sobotu 3. prosince v tamním klubu RC Ponorka. Pokud bys chtěl zjistit nějaké ty informace navíc, stačí navštívit fb událost, lístky je pak možné si pořídit na portálu smsticket. Největším lákadlem večera bude trojlístek z labelu ZNK, předskakovat jim pak budou třeba HC legendy Street Machine, Aggressive Tyrants a hawai coco core tancovačka Ejakulující kokos. Jak organizátoři trefně zmiňují, tenhle nejdivočejší večírek ve východních Čechách by sis neměl nechat ujít.

Soutěžní otázka o 2×2 vstupy na koncert SG v Pardubicích:

Kterého hosta byste na albu „Resuerekce“ hledali marně?

a) Crystal Kidz

b) Dope D.O.D

c) Haades Pes

d) Słoń

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 30. listopadu a do předmětu uveď „Sodoma Gomora – Pardubice“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno kvůli guestlistu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš to zkusit zase příště.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1