hledat

Tags:

Na skejtu se vytváří přátelské pouto na celý život. Co na tom, že jeden má o pár nohou a chlupů více

Sdílej

Vzpomínám si na rozhovor z roku 2013, kdy bylo plzeňské duo Kenas & N8 poměrně v kurzu a směle ohlašovalo útok na hlavní pódium Hip Hop Kempu. Nebylo to jako v případě výhrůžek pro Lomikara, ale dali si čas dva roky. Stejně to ale k vytouženému cíli nevedlo. N8 to zkusil ještě sólově, stejně jako se na povrch prodrala stájová deska nově vzniklého společenství, ale vše zapadlo pod vrstvou prachu. Takže otázka zní zcela jasně. Co dělá Kenas na počátku roku 2020?

Plzeňské rapové podhoubí má možná svá nejplodnější léta již za sebou, ale rozhodně nelze tvrdit, že na této adrese utichl i ten úplně poslední mikrofon kladoucí odpor. Kenas v závěru roku vyhodil věc „Já a Marley“, o které se na západě Čech hovořilo již delší dobu.

Tohle dobrodružství možná vydráždí pár ochránců zvířat, někdo si vzpomene na známý americký rodinný film, ale především se jedná o humornou glosu o věrném příteli, který tě nikdy nezradí.

Marley se v přiloženém záznamu plného pohyblivých obrázků neobjeví jen ve své kůži, ale dočkal hned čtveřice dvojníků, kteří v obleku vypadají téměř jako originál. V časech, kdy je brán i bizár se vší vážností, se nebráníme ničemu, z čeho vyzařuje uvolněnost.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1