hledat

Tags:

Na ostravský Fabric se valí Steel City Fest a Moja Reč nebo Dj Fatte. Chceš být u toho zdarma?

Sdílej

Ostrava vyrostla jako průmyslové středisko černouhelné pánve. Pro svůj hornický a hutnický průmysl je často nazývána jako „ocelové srdce republiky“ . A právě tohle srdce se bude odhalovat v rámci Steel City Festu! Srdce plné talentů, které vám 29.04. zajistí den plný zábavy. MC´s, DJ´s, tattoo artist, bboys, bgirls, barber´s, graffiti writers a spoustu dalších zástupců ostravské hiphopové kultury se jde předvést a ukázat svůj skillz. V čele line upu září Moja Reč následovaná DJem Fattem a nebudou scházet ani zástupci lokálního rapu.

V pátek 29.04.2022 bude v Ostravě pořádně horko. Předpověď na tento den vám přináší nově vzniklý event Steel City Fest, který naskakuje do rozjetých festivalových kolejí se svým prvním ročníkem v podobě indoor edice. Akce vzniká za účelem rozehnat smog pomocí hip hopových elementů. Těšit se můžete jak na rapové vystoupení, tak na zástupce breakinu, DJ´s, writters a spoustu doprovodného programu.

Koketování s mikrofonem zde jmenovitě zastoupí výše zmiňované legendy z uskupení Moja Reč, které se vracejí na stage v plné síle a aktuálně makají na novém albu. Místní tváře v podobě sebranky CoTiJe, která zde pokřtí své nedávno vydané album Tthe Gods Must Be Crazy a mladík Popitszi. Přejdeme-li za gramce a představíme Dj´s, půjde o čtveřici Kika, Fatte, G-Money a
Reflux. Zákony gravitace popře na místě taneční skupina The Floor Kids Crew a za „graffiti“ se v klubu Fabric objeví třeba známá tvář ze Zlína ProroK.

Tímto výčtem však soupiska v line upu nekončí… V pozoru a připraveni vykouzlit ti na hlavě střih ve stylu bude i Alessandro Barbershop Gang, který svůj koutek nabídne všem návštěvníkům. Co takhle ještě tombola o unikátní obrazy předních umělců, prodej merche všech zúčastněných či pusa od obsluhující servírky? Pokud se ti slibované menu zamlouvá, určitě si v kalendáři udělej u data 29.04. velkej vykřičník a sleduj facebookovou událost pro další novinky.

My pro vás máme tenhle ostravskej mejdan 2 x 2 vstupy. Jak je nafasovat? Postačí do půlnoci 27.dubna poslat na email: soutez@bbarak.cz správnou odpověď na soutěžní otázku a nezapomeň uvést svoje občasnké jméno a svůj telefon, abychom tě mohli o výhře informovat. Do předmětu mailu napiš Steel City Fest.

Soutěž o 2 X 2 vstupy na Steel City Fest (29.4. 2022, Ostrava, Fabric klub)

soutěžní otázka: V jakém roce se otevřel legendární ostravský klub Fabric?

a) v roce 2005

b) v roce 2000

c) v roce 2015

Tagy: