hledat

Tags: ,

Na novém mixtapu Cappadonny je slyšet beat od zlatých českých ručiček!

Sdílej

Cappadonna platí v posledních letech za nejaktivnějšího člena širšího kádru Wu-Tang Clanu a nevím jak u vás, ale u mě si svými posledními alby získal status jednoho z nejlepších článků rozvětveného kolektivu.

Může za to nejspíš fakt, že vyzrál jako víno, umí své zkušenosti náležitě prodat a každé jeho album je malý undergroundový poklad. Loni vypustil tři projekty a letos přichází s druhým, tentokrát v mixtapové podobě s názvem „Street Shyt“.

O kvalitách projektu ani nemusíme mluvit, ale co je potřeba nutně zdůraznit, se nachází ihned ve druhé skladbě s názvem „Leave“. Tu totiž produkoval rodák původem z Hradce Králové, který nyní žije v UK. Ten si říká Thunderous Commander a produkovat začal v roce 2015 po pořízení MPCčka. Po spolupráci s The Gamovou crew The Black Wall Street, se rozhodl poslat své beats i Cappadonnovi. 

„V lednu 2015 jsem si v UK, kde žiju, koupil MPC 2000 XL. O pár dnů později jsem šel s partou přátel z Čech a Slovenska na veččeři a byl jsem z toho nákupu nadšený tak moc, že jsem se rozvášnil a začal jim vyprávět, jak si jednoho dne půjdou koupit album člena Wu-Tangu nebo Mobb Deep (nebo někoho jim blízkého) a já na té desce budu mít beat. Už v minulosti jsem nahrál věc se členem The Black Wall Street, což byla crew The Gamea, takže jsem věděl, že spolupráce se známějším jménem není nereálná, i když je to běh na dlouhou trať,“ přiznal. „Kolem roku 2018 už ty beaty začínaly mít nějakou úroveň a já začal oslovovat emcees. O rok později jsem mimo jiné kontaktoval Cappadonnu, který si nechal pár beatů poslat na mail, ale už se znovu neozval. V roce 2021 jsem mu poslal další balík beatů a on mi odpověděl až za další dva roky, že o jeden z nich má zájem a ať kontaktuju jeho parťáka Amara, který je též součástí mixtapu,“ informoval.

Ten se mu nejdříve dva roky neozval, ale nakonec si vybral právě beat k „Leave“, který jako by z oka (nebo mpc) vypadl kterémukoliv lepšímu underground producentovi z NYC a výsledek je teď k poslechu! Song je navíc jeden z nejlepších na celém tejpu a Thunderous Commander se nebrání dalším spolupracím, stačí mu napsat na maila či na instagram. My mu přejeme další podobné zářezy s legendami a jsme hrdí!

„Leave“ je hned druhá na albu. Když Cappa mixtape promoval, použil snippety dvou tracků. Jeden dělal Trumaster, druhel byl produkovanou mnou a použil ho několikrát, takže se mu hádám moje práce líbila,“ uzavřel beatmaker. Jak se to líbí vám?

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1