hledat

Tags:

Na co zvou MED, Guilty Simpson, Georgia Anne Muldrow a Nottz?

Sdílej

Poslední březnový pátek je ve znamení značkového rapu! Vychází hned několik alb, ale na toto se těšíme nejvíc. Máme tu pro vás rovnou ochutnávku, která uspokojí i velký labužníky.

Nový projekt chystá Ill Bill nebo DJ Muggs, což samo o sobě zní dobře. Jenže v tento den vylézá do světa společný projekt od detroitského vrahouna Guilty Simpsona a kalifornského super jezdce Meda aka Medaphoara. Oba patří pod super label Stones Throw Records.

Společně v tracku se už potkali, třeba na desce Jay Dilly “The Shining”, takže když oznámili, že pracují na společném projektu, ne jednomu fandovi underground rapu udělali radost. Ten dostal název “Child Of The Jungle” a bude obsahovat 12 tracků. Po rapové stránce problém vážně nevidíme, no a co se týče produkce? Těšit se můžeme nan Madliba, Apollo Browna, Karriem Rigginse, Black Milka, Exila nebo Nottze. Dobrý ne? Rozhodně.

Očekávání sou veliká. Dejte si ochutnávku “Vision”, kterou vyprodukoval poslední zmiňovaný producent a užijte si to. Krýsně zpívaný refrém dodala zpívající female emcee Georgia Anne Muldrow. Je to prostě paráda.

Tracklist:
1. Mad
2. Visionsfeat. Georgia Anne Muldrow
3. The Hundredsfeat. Kokane
4. Dedicated
5. Piefeat. Joyce Wrice
6. Lock n Load
7. Loyaltyfeat. Black Shakespeare & Big Roc
8. Life’s Goodfeat. Blu & J. Mitchell
9. Time feat. Jimetta Rose
10. Face Down
11. Ice Service
12. Unpredictable

Text: Ruck Pý

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz