hledat

Tags:

Na co se taky těšit tento pátek? Busta Rhymes odhaluje nové EP, Vinnie Paz rovnou LP

Sdílej

V pátek 18. listopadu vylézá ven např. mixtape „Book of David“ od tandemu Dave East & Dj Drama, nebo deska „Beyonf Belief“ od dvojice 38 Spesh & Harry Fraud. Ale ani to ještě není všechno. Zítřejší den okoření novým materiálem jak rapový gigant z New Yorku, tak tvůj oblíbený tlouštík z Filadelfie.

Jamajsko-americký rapper z Flipmode Squad je poměrně velké zvíře na scéně. Jestli má někdo kulomet místo úst, tak je to právě Busta Rhymes, ze kterého i v padesáti letech stříká energie široko daleko.

Nové EP bude obsahovat klasických šest písní a bude se jmenovat „The Fuse is Lit“. Těšit se můžete na produkci od Swizz Beatze, na majk se stavili Big Daddy Kane a Conway The Machine.

To, jestli se na nové ep od strejdy těšíte, opravdu nevíme, nicméně v druhé částí článku se budeme bavit o rapperovi z Filadelfie, který je oddaný celou svojí kariéru underground rapu a my víme, že ho máte rádi.

Nemůže být řeč o nikom jiném, než o Vinnie Pazovi. Kvalita, poctivost, tvrdost. Jedi Mind Tricks, Heavy Metal Kings. Tenhle sympaťák menšího vzrůstu, ale za to s obřím rapem, bude již tento pátek servírovat své sedmé studiové LP „Tortured in the Name of God´s Unconditional Love“.

Nových osmnáct skladeb navazuje na album Jedi Mind Tricks – !The Funeral and the Raven“ z listopadu roku 2021. První dvě ochutnávky jsou výborné a troufáme si říct, že přesně takové jaké si všichni přejeme.

Vinnie by klidně zvládl sám celé album, ale pozval si tyto hosty a my říkáme ano – Method Man, Kurupt, M.O.P., Ras Kass, Ill Bill, Big Twins a mnoho dalších. Beaty uvařili třeba C-Lance, Stu Bangas, Oh No. Jak to celý dopadne se uvidí, ale dost možná vyjde rapové album roku 2022.

Tagy: