hledat

„Musíte mě znát, protože jsem napsala vaší nejoblíbenější písničku“, tvrdí Keri Hilson

Sdílej

Vzpomínáte si ještě na ty dlouhé nohy, půvabnou tvář a chytlavý hlas z videa „Hey now“ od Xzibita?  Rozplývali jste se nedávno nad „Runaway Love“ od Ludacrise s Mary J, či snad jejím „Take me as I am“ a teď vám v hlavě hraje dokola hit „The Way I Are“ od Timbalanda? Texty k těmto trackům totiž nenapsal nikdo jiný než atlantská čtyřiadvacetiletá kráska Keri Hilson.

Keri začala zpívat ve 12 letech a už o pět let později napsala své první texty. Je součástí týmu The Clutch, který má za sebou spolupráci například se Ciarou, Mary J Blige, Pussycat Dolls, Avantem, Tankem, Diddym, Lloydem Banksem a dalšími.

Momentálně je Keri Hilson podepsaná pod labelem Mosley Music Group a připravuje za pomoci jejího dobrého kamaráda Timbalanda a jižanského producenta Polow Da Dona nové album. Bude to prý směsice „energických bubnů, R&B melodií, nějakých popových elementů a snad i alternativy“. CD nesoucí název „In a Perfect World“ by mělo vyjít někdy koncem letošního roku a nebudou na něm chybět ani hvězdy jako Snoop Dogg nebo Justin.

Nejnovější klip, kde můžete zpěvačku a skladatelku Keri Lynn Hilson zahlédnout, je Good Things feat. Rich Boy & Polow Da Don.

MySpace

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz