hledat

Tags:

Multitalentovaný Black Milk odhalil nové album, se kterým doletí na Hip Hop Kemp

Sdílej

Doufáme, že pojem Black Milk u vás nevzbudí myšlenky na Terezu Kerndlovou a její českou popovou skupinu. To by nás hodně mrzelo, protože tady se jedná o multitalentovaného čáva z Detroitu, který dělá tvrdý beaty a tvrdý rýmy. Týpkovi z Michiganu je 35 let, na kontě má více než deset alb. Je potřeba podotknout, že kvalitních alb. Spolupracoval s interprety jako  Royce da 5’9″, Danny Brown, Blu, Pharoahe Monch, Elzhi, Guilty Simpson, Sean Price a mnoho dalších.

Black Milk nepatří mezi ty, kteří nahrají desku jednou za dekádu, minulý rok vydal výborné album Fever a letos začátkem srpna dorazil s novým materiálem. Čerstvě narozené dítko obsahuje jedenáct zářezu a dostalo název Dive. Co k tomu říct? Je to prostě frajer, kterej umí. Venku je výborné, hudební album a na živo s živou kapelou to prostě bude lahoda.

Nejhezčí fakt na tom je ten, že Black Milk dorazí na letošní Hip Hop Kemp, kde vystoupí v pátek odpoledne. S ním živá kapela Nat Turner. Tohle celý bude prostě nářez. Black Milk se k nám rád vrací, protože nás má rád a my máme rádi jeho. Tohle bude zážitek.

 

 

Tagy:

Diskutuj na Bbarak.cz