hledat

Tags:

Multiinstrumentalista Terrace Martin si může žánrově vybírat a tentokrát zvolil funk

Sdílej

Člověk jako Terrace Martin se v hudebním businessu nemohl ztratit. Na to je příliš cenný. Je totiž multitalentovaný. Jako rapper, producent, zpěvák a jak jinak než multiinstrumentalista, se zapsal do podvědomí spoluprácemi s lidmi jako Snoop Dogg, Kendrick Lamar, Stevie Wonder nebo Charlie Wilson.

Poprvé jsem ho řádně zaznamenal v roce 2007, když Snoop Doggovi produkoval „Neva Have 2 Worry“, na kterém i zahrál na saxík. Snoop mu potom vydal jeden z jeho prvních mixtapů „Locke High“ a od té doby urazil Terrace (který nevyužívá žádný pseudonym mimochodem) pěknou štreku.

Už dávno patří k nejprominentnějším postavám black music na západním pobřeží. Ačkoliv je jeho hudební rozsah od jazzu, přes soul, až po hip-hop, je naštěstí pro nás většinou namočen do nějaké té urban muziky, která se nám líbí.

Nejnovější počin, na který stočil klip se jmenuje „Chucks“, hostuje mu Channel Tres a je to správná funkovina, co má říz. Je málo věcí, které by Terrace Martin hudebně nemohl a buďme rádi, že ho baví právě takové fajnšmekrovské záležitosti, jako tahle funková pecka!

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1