hledat

MTV Europe music awards 2002 je za námi

Sdílej

Je pár minut po skončení MTV Europe music awards pro rok 2002 a já pro ty, kteří nemají a nebo neměli možnost sledovat tento pořad přináším čerstvé vítěze v oblasti Hip-Hopu a R&B.

Best Hip-hop :
——————-
vyhrál Eminem, což se asi dalo čekat, a po pravdě byl asi z nominovaných stejně nejlepší, ještě k této ceně mu přibyli další dvě za vítěství v Best Male a Best Album

Best R&B :
————————–
vyhrála Alicia Keys

Co k samotnému pořadu? Celý večer uváděl P.Diddy, který se za du dobu asi 30x převlékl a jednou což mě celkem překvapilo si vzal na sebe tričko RIP JMJ ( pozn. Jam Master Jay – Dj Run Dmc, který byl zastřelen 31.10.2002 ) a pak se k tomu vyjádřil, jinak jeho moderování nebylo nijak zajimavé krom toho, že se skoro v každém vstupu nezapoměl zmínit o svém Bad Boys records . Pro nás, co se zajímají o rap tam toho nebylo moc k vidění. Byl zajímavý jenom výstup Eminema s trackem Cleanin‘ Out My Closet a hnedka následně po tom s novou krutou peckou Loose Yourself ( uvodní track z nového Eminemova filmu 8 Mile a jednen z tracku ze soundtracku k tomuhle filmu , pozn. vřele doporučuji si ten track sehnat, opravdu krutá věc). Dalši byl pak výstup Christiny Aquilery s Redmanem ve spolešné písni Dirty. Po předání ceny Best Album byl celkem zajímaví, byl výstup Wyclefa (z bývalé skupiny Fugees ) s Loonem kde dávali kratičkou show, která byla směrem rapu, reggae, soulu, latinskoamerické hudby a breakbeatu, ale opravdu to bylo kratký, a v průběhu se ještě Wyclef též vyjádřil ke smrti Jam Master Jaye .Potom tam ještě byl jako taková loutka Dj Cut Killer z Francie, který tam ale opravdu nic neukázal. Celkově sečteno podtrženo bylo to klasické předávání cen, žádné zazraky se nekonaly, pořad trval od 21:00 – 0:00 našeho času, kdo neviděl o nic nepřišel, a když se kouknete na záznamy, které budou běžet od zítřka po celý výkend tak se vyhnete zbytečným reklamám a protahování celého pořadu, nejvetši pozitivum asi opravdu byl výstup Eminema s novou písní.

Předchozí článek

Diskutuj na Bbarak.cz