hledat

Tags:

Mozek Krang ve studiu nepolevuje a přináší další dávku kontroverze a syrového přednesu

Sdílej

Havlíčkův Brod možná nepatří k nejzářivějším baštám tuzemského rapu, přesto lze na této adrese dlouhé roky registrovat hardcorovou stálici Mravní Zkažence. Lídrem této smečky je Mozek Krang, který ve studiu generuje aktivitu poměrně pravidelně a nejinak tomu je také letos, což bylo doloženo novou plackou „Krangokletba“.

Jméno Mozek Krang budou živit v paměti především fanoušci tuzemského horrorcoru, neboť tento ostřílený veterán byl v minulosti napojen nejen na součástky pražské stáje ZNK. Zatímco v minulém roce bylo vsazeno na týmového ducha v podobě desky „MRZK Kult“, letos se vydal na další sólovou výpravu plnou kontroverze a explicitního obsahu.

„Krangokletba“ vykazuje celkem 16 stop a jediného hosta, kterým je ze Slovenska Astral One. Výsledek nahrávaný tradičně pod dohledem AB records vykazuje entusiasmus při osočování komerčního hip-hopu, ale také sociální problémy, téma války, zloby a nenávisti. Redakce Bbarak.cz už snad jen doplní, že také v tomto případě vsadil Mozek Krang na produkce jednoho autora BloodyBeata. Pokud bys chtěl rozšířit sbírku svých originálních disků, můžeš si tento produkt pořídit ZDE.

Tracklist:

1. Wada
2. Ministr války
3. Zloba
4. Napoleon 2030
5. Sociální utěrka
6. Chcípneš sám
7. Antimozkyt
8. Banda kuřat
9. Kutuzov
10. Krangokletba
11. Mrdáme HC ft. Astral One
12. Zlatá rybka
13. Zlodějka dětí
14. Krangointerlude
15. Zhrzený sráči
16. Newšimsis

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1