hledat

Tags:

Mozek Krang dává vzpomenout na své poslední album. Vizuál by si potykal s kdejakým komiksem

Sdílej

Havlíčkobrodská spojka Mozek Krang již nějaký ten pátek zásobuje tuzemské přehrávače syrovým hard core rapem, který si postupně získal své fanoušky i odpůrce. Člen partičky Mravní Zkaženci vykázal v minulém roce poměrně plodný rok, jeho posledním releasem pak byla placka „Žalář žalu“, která se v těchto dnech dočkala připomenutí skrze singl „Mimo život“.

V případě této věci vsadil Mozek Krang na osvědčeného producenta s uměleckým pseudonymem Bloodybeat. Nelze ale přehlédnout ale i grafický vizuál, který vytvořil Frenzy Petr Suchý. Nevím jak vy, ale výsledek by si dle našeho názoru dokázal potykat s komiksovou verzí.

„Rýmy budou zapadat, jak puzzle v pravém tónu a rytmu. Ve světě plném chaosu a zmatku se toulám, hledám odpovědi na otázky, které nás trápí a poutají. Proč životem procházíme s plnou náručí bolesti, když bychom měli hledat radost a vnitřní síly? Každý den se probouzím s těžkým břemenem na ramenou. Snažím se najít svou cestu, v téhle šílené hře se zorientovat,“ zaznělo v textu, který Mozek Krang připojil k tomuto tracku.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1