hledat

M.O.P.: nové album i atak nápojového průmyslu

Sdílej

U M.O.P. je nějaký čas ticho po pěšině. Od jejich podpisu u G-Unit, k němuž došlo minimálně 365 dnů nazpět, se toho totiž zase tak moc nepřihodilo. Že by klid před bouří? Tuto možnost nevylučuji.

Hlasitá dvojka z brooklynského Brownsville se ale podle všeho neinspirovala Julesem Vernem a jeho dílem „Dva roky prázdnin“, protože se v tichosti pracovalo na albu, jehož předběžný název zněl „Yearly Physical“.

Ty optmističtější předpoklady dokonce hovoří již o květném termínu vydání, s tím, že produkčně (Sha Money XL, JR Rotem, Dr. Dre, 9th Wonder, Buckwild, Hi-Tek a DJ Premier) by to podle papírových předpokladů měla být úplná procházka růžovým sadem a i hostů na mikrofon je jako much.

Aktuální singl „7:30“, jehož video už je hotovo a premiéru by si mělo odbýt na MTV 1. března, se mimochodem zalíbil basketbalovému týmu New York Knicks natolik, že ho CBS Sports vysílalo během jejich utkání.

Jinak už možná víte, že se Lil Fame a Billy Danze stali „tváří“ liquoru Sizzurp, jemuž se v kuloárech také říká Purple Punch a nahradili tak předchozího Cam´Rona s Jimem Jonesem. Na samotnou propagaci by mělo dojít jak ve videoklipech, tak i během jejich prvního světového turné!

M.O.P. na MySpace

Zdroj: NobodySmiling

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz