hledat

Tags:

Monika Bagárová se s Maiky Beatzem pustila do typických RnB vod. Mohl by to Muradov pustit bez ostychu i Mayweatherovi?

Sdílej

Na rovinu přiznáváme, že si od Moniky Bagárové držíme mírný odstup podobně jako v případě Sámera Issy. Ne že by neuměla zpívat, to rozhodně tvrdit nechceme, leč její zalíbení v R&B jí tak úplně nevěříme.

Spíš z ní máme ten pocit, že jí bylo v minulosti někým zkušenějším (případně vydavatelstvím) řečeno něco na způsob “jsi mladá, RnB je teď v kurzu a je ho tu jako šafránu, tak se věnuj právě jemu.”

Na kreditu pak partnerce UFC fightera Makhmuda Muradova nepřidává ani to, že si nepíše vlastní texty, což bývalo v těchto žánrových vodách s ohledem na věrohodnost a uvěřitelnost vždycky stěžejní.

Její nový video singl “Like”, jehož produkoval oblíbený beatmaker Kontrafaktu Maiky Beatz a ve kterém nastávající maminka dává velkou šanci dosud neznámé Natalii, nezní špatně a pomyslná pravidla dotyčného stylu splňuje beze zbytku, ať už jde o frázování nebo taneční kreace.

Dobře, instagramový refrén je neskonale úsměvný a zavání až těžkým marketingem, bohužel je však ze života, minimálně tedy s ohledem na dobu, ve které pobýváme. A znáte to – rhythm and blues si v textech vždy hovělo v klišé jako málokterý hudební směr.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1