hledat

Tags:

Moja Reč tě provede ve zbrusu novém klipu night clubem. Kdy vyjde album „Dobrí chlapci 4“?

Sdílej

Trio Supa, Delik a Jozef Engerer se naposledy přihlásili o slovo v roce 2020 s deskohu Zase Doma  a zanedlouho čeká fanoušky slovenské legendární formace nosič nový. Album „Dobrí chlapci 4“ spatří světlo světa během října a hoši z Handlové aktuálně posílají první ochutnávku v podobě klipu k singlu „Nad Ránom“.

První video vlaštovka z nového alba „Dobrí chlapci 4″ legendární formace Moja Reč je na světě! Video k prvnímu singlu Nad Ránom předznamenává dlouho očekávaný nosič a natáčelo se v Bratislavě v režii Rastislava Kupša a za kamerou stál Viliam Dráb pod vedením DOP Michala Kačka. O produkci se postarala Rebeka Ondová a za skvělou scénografií stojí Stanka Nerečová. Moja Reč jsou mistři storytellingu a i tentokrát to trio Delik, Supa a Jozef Engerer potvrzuje nejen v rámci svých v rolí v klipu, ale i obsahem skladby… Jaké hosty si pánové tentokrát pozvali a jak bude album znít se dozvíme už zanedlouho, ale máme zákulisní informace, že se na hostovačkách obejví klasicky zástupci CZ/SK scény a nějaké to překvapení. Jste zvědaví stejně jako my?
 
Album „Dobrí chlapci 4“ vyjde v říjnu a následně se pánové vydají na CZ/SK turné, které startuje 14.10. v pražském Storm clubu za účasti Komplotu (live band), Tiny, Dana Kapitána, Idei, Martina Matyse a dalších hostí. Slovenský křest alba proběhne 18.11.v Hopkirk clubu v Bratislavě.
 

Tagy: