hledat

Moja Reč, MC Bellyman a DJ Innovator, Black Shuckz či Selector Boldrik zahráli pro dobrou věc

Sdílej

O nabitých velikonočních svátcích bylo zajímavých a lákavýchých akcí v Praze víc než dost. Posláním benefice Strawberry Shake bylo vybrat pro neziskovou organizaci Jahoda nějakou tu korunu na letní tábor pro znevýhodněnou mládež na Černém Mostě a k tomu přispěla víc než slušná sestava účinkujících.

Z Anglie přiletěl MC Bellyman, hvězda YouTube pořadu Car Barz, který vřele doporučuji zkouknout a záda mu kryl jeho syn DJ Innovator. Handlovská trojice Supa, Jozef Engerer a Delik aka Moja Reč dovezla do pražského Stormu osvědčený pecky i nejnovější skladby z poslední desky „Dobrí chlapci 4“ a tím rozhodně výčet programu nekončí.

Charitatvní večer podporovaný Magistrátem Hl.města Prahy odstartoval blok pod názvem Jahoda showcase, kde vystoupili bývalí klienti nebo současní zaměstnanci a spolupracovníci neziskovké organizace.. Drát a WZK stejně jako Sis Elo, které hrál Selector Boldrik zastupovali sociální pracovníky a Black Shuckz, prostřednictvím svého bubeníka, zaštítili hudební zkušebnu pro klienty nízkoprahových kluibů na Černém mostě. Kromě Selectora Boldrika se za mixážním pultem ukázal Rendy B nebo DJ RO a dobrou věc supportly holky Sušíme M&M, které dotáhli stánek se sušeným masem, po kterém se jen zaprášilo ale taky Weedejna nebo Funk The Juice  Celým večerem provedl návštěvníky Ready.

Pokud jste benefici propásli a chcete podpořit děti a puberťáky z Čerňáku, můžete přispět na transparentní sbírkový účet JAHODA zú 246139504/0300, do poznámky  u libovolné částky stačí poznamenat Strawberry Shake.

Fota: Tomas White a Kašpárek Mnichovský

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy: