hledat

Tags:

Mladá krev CannaLand Music vystrkuje růžky zpoza Mrakodrapu. Pomocnou ruku podal i Puškyn Nikodem

Sdílej

Na západě Čech mají dobré pivo, nedávno zde Viktorka urvala mistrovský titul ve fotbale, ale v rapu to je dlouhodobě oblačno, místy až zataženo. Sem tam paprsky naděje prosvitnou skrze tamní studia, ale v nepravidelných intervalech. Jak by ale někteří milovníci deště mohli namítat, někdy nemusí pršet a stačí, když sem tam kape. Uvidíme, na jak zářná čísla to s takovým zápalem bude stačit. Na hudební kyslík má právo každý, ale musí přesvědčit koncového zákazníka, že právě jeho nádechy a výdechy mají držet v povědomí…

V polovině září minulého roku jsme byli upozorněni na nové plzeňské jméno Pee-Jay, které do toho koutu České republiky přesídlilo z Ústí nad Labem. Pod křídly Cannalandu přičichl k řemeslu nejprve jako zvukař, poté začal koketovat i s touhou předvést svůj talent. Podařilo se to nejtěžší, uvést na trh svůj první produkt, kterým je čtyřstopé EP.

Účastník tamní zábavné modly Mad Cirkus má za sebou bohaté zkušenosti z freestylu, které nyní přetavil ve studiu ve výše zmíněné EP. Název dostalo „Mrakodrap“ podle úvodního singlu a na YouTube kanále CannaLand Music aktuálně sbírá preferenční hlasy i singl „Jména ze sídlišť“, na kterém přidal ruku k dílu Puškyn Nikodem.

Tracklist:

1) Mrakodrap
2) Ekšn Hero
3) Immortal
4) Jména ze sídlišť ft. Puškyn Nikodem

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1