hledat

Tags:

Mistr atmosféry Alchemist opět boduje, co poutavého vykouzlil s dvojicí Navy Blue & Earl Sweatshirt?

Sdílej

“Alchemist never disappoints. Never.” Toť nahodilý YouTube komentář, pod který se více méně podepisujeme a když už jste si otevřeli tento článek, směle hádáme, že to máte stejně.

Opravdu neříkáme žádnou novinku, když hlásáme, že Alan The Chemist je samplovací mašina a jeden z nejlepších a nejoriginálnějších producentů současnosti, jehož katalog je mimořádně nemocný.

Třicátý dubnový den si proto na něj posvítíme znovu a to díky jeho novému EP “This Things Of Ours”, na něhož autor “Worst Comes To Worst” pro Dilated Peoples umístil jména Sideshow, Pink Siifu, Maxo, Boldy James, Navy Blue & Earl Sweatshirt.

Právě poslední dva jmenovaní jsou k vidění a ke slyšení ve zvacím video singlu “Nobles”, který je krásný hned z několika důvodů….

Jednak proto, že se hosté namísto jednotlivých slok střídají a nahodile proplétají své hlasy i řádky a jednak kvůli tomu, jak si člen Step Brothers umí hrát s atmosférou (nejde náhodou o sample z “Nekonečného příběhu?) – své tracky dokáže gradovat i bez toho, aniž by potřeboval kopající buben.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1