hledat

Tags:

Miluju čerstvej vzduch. V Čechách není, musel jsem pryč, hlásí JOHNYBOSS. Co dalšího nám prozradil z cest?

Sdílej

Žižkovský pojem JOHNYBOSS má na svém kontě již dvě desky, o které se mu po produkční stránce kompletně postaral DJ Fatte. Pokud by sis však myslel, že vsází na jednu kartu z pocitu bezpečí a jistoty, tak jsi na omylu, což dokládá i nová skladba z cest, u níž ušil beat na míru Veer. Pojem „Turista“ neztratil u PIO Squad lesk, ale v případě skladby „Pryč“ to bylo posunuto na vyšší level…

Není žádným tajemstvím, že autor dubnové desky „Reflex“ již několik měsíců existuje mimo Česko. „V únoru jsem odjel pracovně do Senegalu, kde jsem se poznal s novýma lidma. Byli jsme tam čtyři měsíce, někteří přes rok. Bylo to náročně hlavně na psychiku, protože žijete s pětatřiceti chlapi na baráku a jste spolu nonstop every day. Když Afrika končila, zjistil jsem, že se nemám pořádně kam vrátit, jelikož jsem všechny prachy nechal v Senegalu,“ prozradil nám exklusivně JOHNYBOSS na dálku.

Návrat do matičky stověžaté byl odložen na neurčito a zástupce tuzemského boombapu pokračoval dále v kočovném životě. „Rozhodl jsem se jet dál a objel kus světa, když máte kolem sebe dobrý lidi, dá se to. Hlavně vedoucí naší skupiny se stal mým bratrem. Je to dobrej chlap, řízli jsme se do pér, abychom se stali pokrevními bratry a spojili se, i když mu táhne na šedesát. Jmenuje se David Zolták a chtěl bych ho pozdravit. Davide, ty voe, mám tě rád brácho,“ pokračuje JOHNYBOSS, který na posledním releasu využil hosty typu Kato, Moja Reč, ZeměVzuch nebo Sax.

A kde se aktuálně vyskytuje taktéž není tajemstvím. „Teď jsem zaseklej ve Španělsku v Tortosa. Přišel jsem o práci, měl jsem odjet do Manchesteru po týdnu tady a poslední noc jsem šel zapařit do města. Moc se mi nechtělo, šéf z firmy se mnou chtěl zametat, ale Johny není koště. Johny je Boss. No každopádně jsem někoho potkal, vysral jsem se jim na celej Manchester a zůstal tady. Takže pokud to čte někdo, kdo má práci tady pro mě, dej mi vědět na můj instagram. Jsem na půl cesty mezi Barcelonou a Valencií. Chci tu zůstat, to město je super. Potkal jsem kluky, co tu jedou rapy a vše s tím spojené, takže určitě čekej spolupráci,“ hlásí JOHNYBOSS, který by se nezlobil, kdyby mu některý ze čtenářů podal pomocnou ruku a třeba mu nějakou práci na této adrese dohodil.

Jak jste zcela jistě pochopili, nová věc je nejen o pocitech z cest, ale i aktuálním dění, ve kterém JOHNYBOSS motá. Přestože si na chleba vydělává mimo studio, hlad po dalších materiálech neutichl. „Mám uvařený nějaký treky, každopádně nechávám rap v pozadí a věnuju se hlavně sobě. Ku*vy, chlast a chlebíčky, jak říkáme my montéři,“ dodal autor novinky „Pryč“, který pohyblivý obraz do vizuálu posbíral v Senegalu, Holandsku, Lucembursku, Belgii, Německu a Španělsku. Jak nám dodal, tohle video by chtěl věnovat všem, které na svých cestách potkal.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1