hledat

Tags: ,

Mike T zjistil nejen od svých členů z PSH, jak chutná karanténa. A co k danému tématu měli třeba Rest, Supa, Vec či Maniak?

Sdílej

Nesnadné týdny ve společenské izolaci se nevyhnuly ani umělcům z české a slovenské rapové scény. To mezidobí, ve kterém jsou ochuzeni stejně jako fanoušci o koncerty, tráví každý po svém. Někdo relaxuje, další zase otevřeně přiznává dlouhé hodiny strávené u porna, jiní zase zjišťují, že život není jen o práci. Je zřejmé, že tato doba nahrává do karet především vzniku nových studiových materiálů, možná rovnou i desek.

Mike Trafik uvařil ve svém studiu buben, který sice není nikterak oslnivý, ale díky početné enklávě pozvaných hostů nabývá výsledek na pozornosti. Ve více čtyř a půl minutách dlouhé věci „Sám doma“ se postupně mihnou nejen členové jeho domovské formace PSH, ale z labelu Bigg Boss ještě třeba Maniak či 7krát3. Tím však výčet hostů nekončí, neboť pozvání přijali také Čis T, Věc, Supa, Delik nebo Rest.

Kdo ze zúčastněných odvedl nejzajímavější práci a naopak necháme na vás v diskuzi, stejně jako nás zajímá, co říkáte na fakt, že Vlaďa Brož začíná svůj part jasnou inspiraci u Huga z časů desky Toxic Funk, se kterým je na dlouhodobě na ostré nože?

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1