hledat

Mike Shinoda s Jay-Z opět ve studiu

Sdílej

Je tomu bezmála rok, co se ve studiu sešli Jay-Z a numetalová kapela Linkin Park, aby natočili společný projekt, šestitrackové album “Collision Course“. Spojení těchto dvou titánu hudební scény samozřejmě vyvolalo ohlasy jak kladné tak záporné a začalo se diskutovat, zda-li se jedná o komerční tah, či nikoli (prodalo se přes milión kopií). Nyní po roce je jasno.

Mike Shinoda
, člen již zmiňovaných Linkin Park, který se například objevil po boku svého kolegy DJe Mr.Hahna (také z Linkin Park) na albu X-Ecutioners “Bulit From Scratch“ se skladbou “It’s Goin Down“, v těchto dnech maká na své sólové desce, která by měla být směsí hip-hopu a rocku a výkonný producent není nikdo jiný než sám Jigga.

Nová deska ponese název “The Rising Tied“ a oficiální datum vydání bylo stanoveno na 22. listopad. Na svědomí ji ale nebude mít pouze Mike, nýbrž celá jeho „druhá“ kapela Fort Minor, které šéfuje. Mezi hosty se objeví známá jména jako Common, John Legend, Kenna, Black Thought z The Roots, kolega Joe Hahn, či Styles of Beyond.

Za pilotní singl byl zvolen “Petrified/Remember The Name“, který se 4. října objeví volně ke stažení na internetu.


Zdroj: SOHH

Diskutuj na Bbarak.cz