hledat

Tags:

Meyhem Lauren se propojil současně s Madlibem i DJem Muggsem a asi půjdou čekat velké věci

Sdílej

Možná to znáte. Sedíte si takhle z rána u noťasu, popíjíte si svojí oblíbenou kávu a vyhlížíte novinky v rapovým světě. Najednou narazíte na kombinaci jmen Madlib, Muggs, Lauren a je vymalováno.

Čtenářům našeho magazínu snad už nemusíme opakovat kdo je Madlib nebo DJ Muggs, protože o nich píšeme pravidelně. Jedno je jisté, tihle dva výborní producenti budou spolu poprvé v historii spolupracovat na společném projektu a to zní sakra dobře. O tenhle fakt se postaral rapper z Queensu Meyhem Lauren.

Tenhle chlápek s obří bradkou je možná v našich končinách méně známý, ale bacha na něj. Sice si odskočil k Action Bransonovi na „Fuck, That´s Delicious“ (to je úspěšný pořad o vaření jen tak pro zajímavost) a vypadalo, že se bude věnovat hlavně tomu. Nicméně minulý rok vydal jedno z nejlepších rapových alb roku nesoucí název „Black Vladimir“, které produkoval nemocný Daringer z Griselda Records.

Vypadá to, že tenhle projekt z léta minulého roku byl jakýsi začátek. Zatím se neví kdy, ale tenhle rok chystá společná nahrávka s legendárními producenty z hiphopové učebnice. Na to, co přijde, si musíme počkat, ale podle úvodního singlu „Fresh Out The Water“ to může být jeden z adeptů na desku roku. Jen tak dál!

Tagy: