hledat

Method Man & Redman opět spolu ve studiu

Sdílej

O dvojce Method Man & Redman bylo za posledních pár let slyšet spíš v souvislosti s jejich situační komedií a několika filmy. Nedávno například oznámili pokračování svého filmu „How High“, které by mělo vtrhnout do kin zhruba za rok. Co se týče muziky, oba zmiňovaní by měli v roce 2006 vydávat nová alba na Def Jamu. Redmanovo odkládané „Red Gone Wild“ už má nějaký čas venku první singl, o Method Manovi vím akorát to, že by na albu měl větší část produkovat RZA.

Ohledně téhle dvojky se na internetu objevila zpráva, že spolu plánují nahrát další album, první od jejich společného a kritikou oceněného debutu „Blackout!“ z roku 1999, jehož prodeje přesáhly 2 miliony kusů. Do studia se chtějí zavřít v polovině příštího roku a v obchodech by deska měla být příští zimu. Fanouškům nezbývá nic, než doufat ve splnění těchto zpráv. O společném albu s Redmanem totiž Method Man mluvil už loni v létě s tím, že plánovaná deska měla dnes být už rok stará.


Novinka z 27.12.2003 (Krysa)
Method s Redmanem zase blbnou před kamerou
Od dob seriálu Fresh Prince jsme něco podobného neviděli. Nerozlučné dvojce Method Man & Redman se natáčení natolik zalíbilo, že chystají svou vlastní situační komedii. Znáte ty seriály. Většina děje se odehrává v rodinném domě, hlavní hrdinové zažívají spoustu vtipných situací, při nichž se vždycky ozve davové „hahahaha“ odněkud z pozadí a vy se smějete zhruba desetkrát méně než domělí diváci.

U Methoda a Redmana ale nepochybuju, že se budu smát opravdu často. Zatím bezejmenný televizní seriál je teprve ve stádiu příprav, ale několik věcí už je jasných teď. Dvojka hlavních hrdinů si (stejně jako Fresh Prince) nebude na nikoho hrát, ale ztvární roli sebe samotných. Setkají se s nečekaným úspěchem a přestěhují se do velikého domu na okraji New Jersey, kde většina obyvatelstva jsou běloši. Zkamarádí se s nima 12tiletej kluk od sousedů a všichni si užívají spoustu srandy, dokud se nerozhodne do domu přestěhovat Methodova máma. Uvidíme, co z toho vzejde, každopádně by nebylo na škodu, kdyby seriál vysílala nějaká česká televize.

Jinak oba budou namočení ještě do dvou filmů – „The Producers“ a remake komedie „Jail Breakers“ (viz novinka níže). Krom toho ještě Method bude hrát ve filmech „Soul Plane“ a „My Baby’s Mama“. Doufám, že jim zbyde ještě nějaký čas na rapování.


Novinka z 21.4.2003 (nasty)
Method Man, Redman a jejich nové kolaborace
Co tě napadne jako první, když se řekne Redman? Zkusím hádat, co třeba Method Man? Mám pravdu? Jestli ne, nevadí, jestli ale ano, třeba tě budou zajímat novinky z jejich společných plánů. Tak za prvé, chystají si společně zahrát hned ve třech filmech. Prvním bude snímek “Jailbreakers“, americká předělávka jedné japonské akční komedie. Jak už dává ochutnat název, Method Man a Redman v něm vezmou roha z věznice a jak zdrhají, čelí různým legračním situacím. Ke konci je stejně znova chytnou, nebreč ale, dopadne to prý dobře, závěrem dostanou milost. O druhém filmu, kde se tito dva chlapíci společně objeví, jsem psal už v létě (koukni o pár odstavců níž), víc informací však pořád není k mání. Snad jen, že se bude natáčet v létě. O třetím už se nepíše, krom toho že bude, zatím vůbec nic.

A teď za druhé. Ode dnů, kdy vyšlo Method Manovo a Redmanovo první a doposud jediné společné album “Blackout!“ už utekly dlouhé čtyři roky. Mračna se však začínají stahovat podruhé a spolupráce porakčuje další deskou, která se bude jmenovat „B.A.S.I.C: Bricks and Staten Island Connect“ a vyjde v příštím roce. Proč ne třeba dřív, je docela jasné. Práce mají určitě dost. Krom filmování totiž oba chystají své sólové desky o kterých se můžeš dočíst pod níže uvedenými odkazy.

Redman dokončuje další album
Method Manovo nové album


Novinka z 10. 6. 2002 (Nasty)
Method Man a Redman společně hrají v dalším filmu
Představovat vám tyto dva chlapíky by, předpokládám, bylo něco jako nošení sov do Athén (či dříví do lesa, jak kdo chce), takže pojďme rovnou k věci. Redman a Method man si spolu poprvé zahráli loni a to v komedii How High. Ještě než stačil tento film dorazit do našich kin (jestli vůbec někdy dorazí), už se tito dva staří Wu-členové scházejí před kamerou podruhé.

V připravovaném filmu Method man s Redmanem ztvární dva tajné agenty, kteří se pokouší rozbít síť drogových dealerů. Snímek bude natočen v duchu akční komedie, což nebylo těžké vytušit předem, protože akční komedie je komerčně neúspěšnějším žánrem. O scénář se postaral Don Scott, který napsal příběh například i k právě dokončovanému filmu Barbershop (hraje v něm Ice Cube).

Název tohoto filmu zatím není znám. Až tomu tak bude, dám vám samozřejmě vědět.

Diskutuj na Bbarak.cz