hledat

Medina Green s druhým mixem

Sdílej

Medina Green, parta, do které patří i Mos Defův brácha DCQ, vydává na konci léta prostřednictvím svého nezávislého labelu druhé mix CD nazvané „Funky Fresh in the Flesh Mixtape vol. 2“. Ven zatím prosákly informace, že na mikrofonu nebo na beatech uslyšíme lidi jako Mr. Khalil z Da Bush Babees, Ge-ology, Da Beatminerz a samozřejmě Mos Def. Ten hostuje i na prvním singlu „Yo, Yo, Yo (We in this to Win this), který se co nevidět objeví v shopech.

Novinka z 22.3.2004 (Krysa)
Medina Green vydávají první CD
Asi každý zná slavnou kompilaci „Soundbombing II“ a tím pádem i jednu z nejlepších pecek, která je její součástí. Mluvím o „Crosstown Beef“ od partičky Medina Green, jejíž členové si říkají Lord Atu, Cash a DCQ, což je mladší bratr Mos Defa, neoficiálního člena.

Dlouho o nich nebylo slyšet, až teď se objevily informace o dlouhohrajícím nosiči, i když album to bohužel není. Skupina vlastními silami vydává CD „U-Know The Flex Mix Tape vol. 1“ s mixem starší tvorby a zcela nových skladeb. Pouze polovinu tracků obstarávají samotní Medina Green, zbytek doplní zpříznění Mos Def, Jonell, Ali Shine, Midda Man a Illson. Více prozrazuje tracklist.

Mos Def & Medina Green – U-Know The Flex Mix Tape vol. 1:
01 Illson & Mos Def – Intro
02 Mos Def – Beef
03 Mos Def & Medina Green – Crosstown Beef
04 Cats Copy (feat. Illson)
05 Magnetic & Illson – It’s Nothin
06 Medina Green – Pump Da Pump
07 Mos Def – Excellence
08 Medina Green – Slow & Tender
09 Jonell & Medina Green – Niggas Know
10 Interlude
11 Ali Shine & Illson – OG From Long Time
12 Midda Man & Medina Green – From The Hood
13 Medina Green – Sugar
14 Medina Green – Double Rubber Band Rap
15 Illson – Oki Doki

Diskutuj na Bbarak.cz