hledat

Medaphoar a Emanon spolu v Evropě

Sdílej

Že je podzim z hlediska koncertů zahraničních kapel a Mc´s v Evropě nejlepším obdobím, je již potvrzené časem. Po avizovaném Pumpkinheadovi je tu další turné, které by vás mělo donutit se zeptat rodičů na auto.

Medaphoar a Emanon se letos v listopadu podívají do Evopy. MC a kapela, kteří oba vydali letos dost rozporuplné desky. Očekávání byla velká a výsledek spíše rozpačitý. Alba buď dostávala velmi vysoká hodnocení nebo příliš nízká, takže vlastní názor si utvoříte jedině poslechem.

Kombinace Emanon a Medaphoar zní ale zajímavě, takže si v listopadu můžete udělat výlet do některého z nedalekých měst.

Medaphoar & Emanon – tour:
Listopad
3 – Leipzig, Conne Island
5 – Linz (A), Kapu
8 – Berlin, Bohannon (tbc)
11 – Colmar (F), Supersounds Festival
12 – Biel (CH), La Coupole
13 – München, Atomic Cafe
14 – Düsseldorf, Unique
17 – Winterthur (CH), Albani
18 – Zürich (CH), Moods

Novinka z 25. 1. 2005 (Affro)
Medaphoar v březnu s albem
Další člen plodného okolí kultovních LootpackMED aka Medaphoar chystá svou desku. Dlouho hledaný název se nakonec ustálil na „Push Comes To Shove“, vychází kde jinde než na Stones Throw již 27.března. Zpráva o tom, že v tuto chvíli je MED v New Yorku, kde desku dokončuje spolu s Just Blazem mě sice trochu zaskočila, ale k uklidnění stačí info, že většinu desky produkuje bratrská jistota Jackson 2 aka Madlib a Oh No a mihnou se další mastodonti jako Diamond D nebo J Dilla, který se blýskne v prvním singlu “Push“.

Ani zbytek Stones Throw se ale netají na letošek vysokými ambicemi, chystajíc rychtovou sérku – Quasimoto (nové album „The Further Adventures Of Lord Quas“ vychází na jaře, singl “Bus Ride” už v únoru) a „legendary lethal lyricist, rhyme inspector“ Percee P konečně taky s albem.

Diskutuj na Bbarak.cz