hledat

Tags:

Mc Gey si bude příští album produkovat kompletně sám: Hudbu miluju a chci dělat něco, co nebude znít jak všechno

Sdílej

Pro dlouholetého zástupce TNKDLBL, jehož by šlo označit ze „českého Biz Markieho“ či „brněnského Bizarreho“, bylo nedávno skončené kalendářní období 2021 velmi intenzivní.

Proč? „Rozhodl jsem se, že si novou desku kompletně vyprodukuju sám a začal jsem zkoumat zvuk, synthy, mašinky a různý postupy. Celej rok jsem trávil studovánim, jak věci fungujou a jak se ovládaj,“ ozřejmil na svém Instagramu někdejší člen Everydays.

Po dvou nosičích „Rλp-Life“ s beatmakerem Krudanzem je tak jasné, že se v nejbližší době žádný hattrick uzavírat nebude a tentokráte bude spoléhat výhradně na svůj vlastní zvuk…

„Většinu peněz z hudby jsem vrazil zpátky do hudby. Postupně mi z toho, že nevím, co vlastně chci dělat, začalo hrabat a často jsem bejt zaseklej a obklopenej nástrojema, aniž bych cokoliv vytvořil. Hudbu miluju a chci dělat něco, co nebude znít jak všechno. Už se nepotřebuju nikam honit, ale potřebuju, abych si tu tvorbu užíval a pamatoval si na to jako na dobrodružství. Chci mít dobrej pocit a čistý svědomí. Dokončuju zapojení posledních věcí a příští rok očekávejte album,“ přidal na své sociální síti Mr. Rafael.

V nově započatém roce 2022 se bude hudebně zdokonalovat také v práci, za což vděčí i bývalému členovi Naší věci Apolákovi. „Děkuju Ideovi za celoroční debaty o dělání beatů a za to, že mě vždycky trpělivě poslouchal, když jsem mu brečel do telefonu, že jsem si zase koupil další klávesy. Za to samý děkuju i mojí ženě. Děkuju Dup X z XProduction, že mi v příštím roce umožněj dělat hudbu i v pracovní době,“ uzavřel oblíbený mistr ceremonie Dje Fatte, který mu v minulosti kompletně vyprodukoval hned dvě dlouhohrající nahrávky.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Eminem Novák (@mcgey)

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1