hledat

Mazy dává echo!

Sdílej

Od dob švédských hudebních legend (jasně že Roxette, Abba a Looptroop) jsme před skandinávci na pozoru. Nám se už dvakrát představila jedna z nejnadanějších tamních female MC´s – sličná sobyně Mazy, která v Praze (klub Hvězda) předloni v listopadu křtila své EP „Beats ´n´ Therapy“ a pak na Hip Hop Kempu v Pardubicích. Vždy po boku s malou gazelkou – Gazze.

Dostal jsem od Mazy echo, že by vás ráda všechny pozvala na své stránky, kde si můžete poslechnout nové pecky, přečíst novinky, vidět jejich fota z Hip Hop Kempu, popřípadě nechat vzkaz v g-booku (sleduji vaši pisatelskou aktivitu v diskuzích).

Hudebním úspěchem Mazy, která samozřejmě produkuje spoustu věcí (nic však už asi nebude mít spojitost s Čechami), je určitě účast na kompilaci „The Dutch Swedish Compilation“ se svou peckou „That´s how much I love u“. Ciwe, sledujete, že Holandsko je na mezinárodní kompilace docela potentní. Kdo si myslí, že půjde o wack-močku, je na omylu – vystupují ze za dlouhány (Švédi) i los masakros jako je Promoe (Looptroop) nebo další vůdce švédské scény Mics of Fury.

OK, poslední věta je: vlezte na tu stránku: listen.to/mazy

Pozn: foto z novinky najdete vetsi na stránkách Mazy. Vyhlašuju soutěž, o to, kdo uhodne, co je to za auto a komu patří! Odpovědi posílejte na můj mail. Výhry jsou závratné. No jéje.

Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?