hledat

Tags:

Matys, Kenny Rough a Václav Rouček se nebojí ukázat city ani emoce

Sdílej

Už nějaký ten čtvrtek do vás pumpujeme názor, že tak lyrických a poetických mistrů ceremonie jako Matys se v našich končinách moc nepromenáduje a za dotyčné stanovisko se klidně budeme prát až do roztrhání občanek.

Hodně schopným beatmakerem je i Kenny Rough, jehož sice vytěžují mixy a mastery pro ostatní, nicméně když už produkuje sám za sebe, drtivá většina jeho beatů si nemá problém tykat s chytlavostí, což o sobě nemůže říci každý, kdo se hudbou zabývá.

Oba pánové z Ty Nikdy v letošním roce vydali společné album „20 000 míľ pod morom“, z něhož i řadu měsíců od vydání vypadávají nové videoklipy a nově je v oběhu i vinyl.

Nejčerstvější mini „road movie“ vznikla na věc „Dievča“, ve které obstaral refrén Václav Rouček, jenž už se pod několik hiphopových refrénů za poslední dvě tři sezony podepsal a doprovodné vokály zařídil Samuel Hošek.

Matyse jinak za pár dní očekávejte na nové kompilaci Dje Wiche „Jako ryba ve vodě“ a co se týče Kennyho, rádi bychom premiérové sólové postavení na vlastní nohy, o kterém se s ním bavíme již roky.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1