hledat

Tags:

Máte dvě hodiny? Inphy z Ty Nikdy vás vezme na velmi pestrou jízdu několika žánry včetně rapu

Sdílej

Se jménem Inphy už se na zdejší žánrové mapě setkáváme přes deset let, s tím, že před Ty Nikdy se o něm premiérově mluvilo ještě v dobách Everydays.

Tehdy se honosil nálepkou “český 9th Wonder” a psalo se o něm jako o největším domácím instrumentálním talentu od příchodu DTonatea, se kterým ho spojuje to, že se na jejich sólo alba či kompilace čeká o něco méně času než na Dreův “Detox”.

Biografii na oficiálních stránkách svého domovského labelu má sice působivou a něco už má přeci jen za sebou, ale i tak každý ví, že všeho mohlo být ještě o něco víc a ledy se mohly hýbat o něco výrazněji.

To, proč se tak nestalo, není otázka pro nás, ale hlavně pro něj. I jeho “šéf” Idea už v době jeho největšího vytížení sliboval čistě sólový vinyl, ale ani na ten zatím nedošlo a bůhví, zda vůbec dojde.

Ať tak či tak, kromě produkování se malý velký blondýn s černou botou věnuje DJingu a občasným live setům, o čemž se můžete prostřednictvím docela zajímavé a hlavně velmi pestré více než dvouhodinové selekce přesvědčit právě teď.

“Před Vánoci jsem nahrával malej guestmix pro @_krabs a od teď je to venku. Jsou tam nějaký future beats, baile funk, rap… Je to Všehochuť, no,” okomentoval svůj mix na IG samotný beatmaker.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1