hledat

Tags:

Maska byla odložena, o nostalgické dílo se ale nejedná. Zažívá Sido svá nejlepší tvůrčí léta?

Sdílej

Tři roky bylo ticho. Samozřejmě to dlouhé čekání vyplnila kompilace „Kronjuwelen“ a společné album s Kool Savasem „Royal Bunker“, ale to nám nestačilo. Sido si naše srdce získal již před více jak patnácti lety a od té doby bedlivě sledujeme každý jeho krok. Jedna z vůdčích tváří německé scény zažívá zřejmě zlaté časy a rozhodně si na přízeň štěstěny stěžovat nemůže.

Během listopadu se k nové desce chystá zajímavé turné, jež zahrnuje zastávky v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Lucembursku. Lístky mizí pod rukama a některé adresy hlásí již nyní vyprodáno. Sido během první poloviny tohoto roku nabídl několik singlů, které si ihned získali pozornost početného publika. „Ich & keine Maske“ vyšlo nakonec 27. září a obsahem se odkazuje či navazuje na „Maske“ z roku 2004 či „Ich und mein Maske“ z roku 2008.

Mezi hosty je samozřejmě Kool Savas, bez kterého by to asi ani nešlo. Však i Sido si začátkem roku odskočil na jeho „KKS“. Přítomni jsou také Luciano či Samra, což jsou velká jména nastupující nové generace. Sido tak dokazuje, že je otevřen i novým postupům a možnostem. I díky tomu si za více jak patnáct let ve hře získal příznivce napříč generacemi a u našich západních sousedů je vnímán s obrovským respektem.

Tracklist:

01. Wie Papa
02. Junge von der Straße
03. Melatonin feat. Yonii & Beka
04. 2002 feat. Apache 207
05. Leben vor dem Tod feat. Monchi
06. Beste Zeit
07. High feat. Samra & Kool Savas
08. Energie feat. Luciano
09. Jedes Geheimnis
10. Papu
11. Fällig feat. Santos
12. Das Buch
13. Schono ke feat. Casper
14. Pyramiden feat. Johannes Oerding

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1