hledat

Tags:

Mary J. Blige si průřezem svých hitů podmanila BET Awards 2019. Její úsilí podpořili i Lil´ Kim a Method Man

Sdílej

Pokud se nás zeptáte na R&B královnu posledních pětadvaceti let, i o půl třetí ráno bez velkého přemýšlení vypálíme jméno Mary J. Blige.

A zřejmě si to nemyslíme sami – osmačtyřicetiletá MJB prodala během své dlouhé kariéry více než 25 milionů desek a od loňska už má i svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.

Aby těch pětadvacítek nebylo málo, přesně po tolika letech od devadesátkové klasiky “My Life” by jí letos mělo vyjít album “My Life II… There’s Something About Me, My Self & MaryJane (Act 2)”, ale kvůli tomu tu teď nejsme.

Přijde nám totiž více než vhodné předložit záznam jejího nedávného prima vystoupení na BET Awards 2019, v rámci něhož vám garantujeme, že se během necelých dvaceti minut nebudete ani jednou nudit.

A byť například nedošlo na “Family Affair”, “Can´t Knock The Hustle”, “All That I Got Is You” nebo “911”, pokladů byl vydolován dostatek včetně “My Life”, “Real Love” či “I’ll Be There for You/You’re All I Need to Get By”.

Mini show navíc zpestřili “Biggie”, Method Man i Lil´ Kim, se kterou má být trojnásobná držitelka Grammy velká celoživotní kamarádka a soudě dle pokyvujících a tančících velkých zvířat hry v prvních řadách typu Diddyho a Rihanny to vtáhlo do děje všechny přítomné.

P.S.: Teď už by nás jen zajímalo, má-li výraznější stehna “Queen of Hip Hop Soul”, nebo Quueen Bee Little Kimberly…

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz