hledat

Marley Marl a Craig G v rolích hip hopových spasitelů

Sdílej

Částečný reunion Juice Crew? I tak by se to dalo brát. Autor většiny freestylů v „8 Mile“ a instrumentální kumštýř alba „Hip Hop Lives“ dali hlavy dohromady a výsledkem je nahrávka „Operation: Take Back Hip-Hop“. Ta – stejně jako Killah Priestovo LP „Behind The Stained Glass“ – vyjde na přelomu jara a léta u Good Hand Records a mezi lidmi, s nimiž se Craig G podělí o mikrofon, najdete čtveřici KRS-One, Sadat X, Talib Kweli a Rakaa Iriscience z Dilated.

Marley Marl, jenž znovu slibuje událost prohlášeními typu „true hip-hop fans stand up, „Operation: Take Back Hip-Hop“ is what you´ve been waiting for“, si ovšem tentokráte nechal vrátka pootevřená; minimálně dva podklady totiž vzejdou od mně neznámých tváří Tue Track a Kid Nyce.

Dvojičky jsou nyní vůbec v kurzu. Deska „Soul Assassins III – DJ Muggs vs. Planet Asia“, z jejíhož názvu je jasně patrné, kdo se na ní podílel, má dorazit v červnu. Muggsem započatý každoroční seriál se tak po Geniusovi a Sick Jackenovi dočkal i třetího pokračování…

Zdroj: HHGame

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz