hledat

Tags:

Mám vize, které stoji miliony a vydělávají miliardy, vychloubá se Diddy s nezbytným párátkem v koutku

Sdílej

Pokud byste si náhodou mysleli, že je Metro Boomin, jehož čeká na konci léta oslava třicítky, malé jméno, šeredně byste se pletli.

Když si totiž posvítíme na jeho loňskou desku „Heroes & Villains“, zjistíme, že mu s ní pomáhali i John Legend, Future, Chris Brown, Travis Scott, Young Thug, Takeoff, A$AP Rocky nebo Gunna.

Ona kapitola navíc ještě není úplně uzavřená a dokládá to i čerstvě zveřejněný remix na oblíbenou věc „Creepin“, v jejíž původní verzi už bylo možno zastihnout tandem The Weeknd a 21 Savage.

V předělávce rozšířil tým Diddy, jenž by mohl vyučovat na univerzitě předmět „nabubřelost“, nicméně znáte to, i o tom přeci jen rapová hra je.

„They ain’t real thеn they ain’t Puff / Ain’t a place in this world that my feet ain’t touch,“ vychloubá se zakladatel vydavatelství Bad Boye a nynější provozovatel Love Records.

“I got visions that cost millions and make billions / Baby girl, we can make love and make trillions,“ pokračuje v pyšném natřásání Puff, k jehož koutku patří párátko stejně jako hodiny k Flavoru Flavovi.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Diddy se v prvním singlu zvoucím na jeho páté album příliš nepředřel…

Cool & Dre, Tory Lanez, Fabolous, Ron Browz nebo Ashanti? Diddy rád remixuje ve velkém

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1